همونطور که میدونید طراحی اپلیکیشن یکی از مهمترین فعالیت های این روزای همه کسب و کار هاست. چون امروزه تقریبا هر کسب و کاری نیاز به طراحی اپلیکیشن و حفظ رابطش با مشتریانش داره. در گذشته استفاده از اپلیکیشن ها اینقدر مرسوم نبود و فقط تجارت های خاصی اقدام به ساخت اپلیکیشن میکردند. اما امروزه همه آگاهی و علاقه مردم به استفاده از اپلیکیشنا بیشتر شده هم تعداد افرادی که تلفن های همراه دارن رشد زیادی داشته و هم کسب و کارها برای عقب نموندن از رقباشون مجبورن به سمت تولوژی های جدید برن و با ساخت اپ موبایل بتونن درآمدشون رو افزایش بدن. 

خب اگه شما هم کسب وکاری دارید میتونید با طراحی اپلیکیشن در مسیر درست تری برای کسب درآمد قرار بگیرید.

از خودتون بپرسید آیا نیاز دارم که محصولاتمو به صورت آنلاین بفروشم؟

آیا خدماتی دارم که از طریق تلفن های همراه بتونم به مردم معرفیشون کنم؟

آیا میخوام با مشتریام ارتباط داشته باشم؟

آیا تمایل به جذب مشتریای بیشتری رو دارم؟

آیا دوست دارم برند کسب و کارم معروف و شناخته شده بشه؟

آیا دوست دارم به درآمد زیادی برسم؟

آیا میخوام تو  هزینه هام صرفه جویی کنم؟

و .

اگه جوابتون به همه یا بعضی از سوالای بالا مثبته شما نیاز به طراحی اپلیکیشن اندروید برای کسب و کار خودتون دارید! بسته به اینکه چه کسب و کاری دارید و هدفتون از طراحی اپلیکیشن چیه مشخص میشه که شما نیاز به طراحی اپلیکیشن اختصاصی دارید یانه! برای جواب این سوال باید با افراد باتجربه در این حوزه م کنید. 

یکی از شرکت های خوبی که میتونم در این زمینه بهتون معرفی کنم شرکت بزرگ ویستا س  که هم اعضای خیلی حرفه ای دارن و هم خیلی باتجربن و هم مشاوران آگاه و دلسوزی دارن و بهترین قیمت طراحی اپلیکیشن رو به شما پیشنهاد میدن حتی اگه شما حاضر باشید قیمت بیشتری بپردازید!

منظورم اینه که گاهی اوقات پیش میاد که میرید یه شرکت و میگید من میخام تا ۷۰ میلیون برای طراحی اپلیکیشن فلان هزینه کنم و بعد از اینکه با تیم مشاوران اون شرکت صحبت میکنید اونها نیازهای شمارو بررسی میکنن و بهتون میگن باتوجه به کسب و کار شما و نیازهای شما ۳۰میلیون هزینه برای شما کفایت میکنه! 

خب این شرکتا خیلی کم هستن که اگه شما پیدا کردین میتونید بهشون اعتماد کنید!

بریم سراغ طراحی اپلیکیشن اختصاصی:

با طراحی اپلیکیشن اختصاصی موبایل میتونید کل اپلیکیشن خودتون رو منحصر به فرد کنید! ینی اون اپلیکیشن از نظر ظاهر و رابط کاربری و همچنین امکانات و قابلیت ها از اپلیکیشن های دیگ متمایز باشه!

تک تک جزئیات دست خودتونه و میتونید هر تغییری بخواید رو انجام بدید.

گاهی وقتا نیازی به طراحی اپلیکیشن اختصاصی نیست و شما مثلا نیاز به طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ دارید تو این حالت میتونید گزینه ای رو به امکاناتش اضافه کنید و یا ازش کم کنید. گفتم این موضوع بستگی به نیاز و تجارتتون داره.

از مزایای طراحی اپ اختصاصی که اشاره کردیم یکیش همینه که همه چیز دست خودتونه و میتونید با خلاقیتتون اون اپلیکیشن رو خیلی خاص طراحی کنید و اینم میدونید که طراحی خاص و جذاب حرف اول رو تو نگه داشتن مشتری میزنه! 

به طور کلی مزایای طراحی اپلیکیشن اختصاصی رو نام میبریم:

• راهی عالی برای پیاده سازی ایده های شما
  • متناسب با سایتتون هست و این به برند سازی شما کمک بیشتری میکنه
  • رعایت استاندارای جهانی در اون بیشتره
  • باعث افزایش اعتبارتون نزد مشتریاتون میشه
  • تغییرات در اون نسبت به نمونه های کپی راحت تره
  • به راحتی امکانات مورد نظر کاربرانتون رو اختصاصی طراحی میکنید 
  • باعث بهبود تجربه کاربری میشه و کاربر در استفاده از اپلیکیشن شما لذت بیشتری میبره
  • کدنویسی طراحی اپ اختصاصی قدرتمند تره
  • امنیت بالاتری داره!

از معایبش میشه گفت شاید نسبت به اپلیکیشن های دیگ گرونتر باشه ولی این موضوع بازم قطعی نیست و بستگی به نیاز و خواسته های شما داره!

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید

طراحی اپلیکیشن شبیه دیجی کالا فرصتی خوب برای کسب درامد

طراحی اپلیکیشن بیمه

شروع ساخت اپلیکیشن

اپلیکیشن آگهی چیست؟

به طراحی اپلیکیشن فروشگاهی فکر کنید

طراحی اپلیکیشن اختصاصی | مزایا و معایب

اپلیکیشن ,طراحی ,های ,رو ,اختصاصی ,کسب ,طراحی اپلیکیشن ,کسب و ,اپلیکیشن اختصاصی ,به طراحی ,نیاز به ,طراحی اپلیکیشن اختصاصی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

heelma8 David's receptions مطالب اینترنتی giftcartsell بازار خودرو پایدار وب نمايندگي تعميرات كوماكس22586135 Commax آموزش گرافیک وبلاگ ساحل سامان سلیمانی ، کارشناس ارشد مدیریت اجرایی ، گروه مشاورین اجرایی کسب و کار
دزدگ