حتما شما هم نام اپلیکیشن هایی چون دیوار، شیپور، باما، ایستگاه و. به گوشتان خورده. یا شاید از افرادی باشید که از حداقل یکبار از این اپلیکیشن ها استفاده کرده باشید. خب این اپلیکیشن ها، اپلیکیشن های آگهی هستند که در نقش واسطه ای بین خریدار و فروشنده عمل میکنند. امروزه این اپلیکیشن ها طرفداری زیادی در میان اکثر افراد و کسب و کارها دارند. 


با این اپ ها میتوان به راحتی محصولاتتان را بفروشید. مخصوصا محصولات دست دوم که دیگر نیازی به آنها ندارید. چون خیلی وقت ها ممکن است وسیله که برای شما قابل استفاده نیست برای شخصی دیگر بسیار پر کاربرد باشد. فرش، لوستر، لوازم برقی آشپزخانه، تلویزیون، لپتاب، گوشی تلفن، خودرو و سایر وسایل نقلیه، پوشاک، لوازم چوبی و. نمونه هایی از این لوازم هستند. 


زمانی که این اپلیکیشن ها ظهور پیدا کردند بسیاری از امور خیلی ساده تر شده است. قبلا برای خرید وسایل دست دوم شخص یا جایی را نمیشناختیم که به آنجا مراجعه کنیم. اما الان با این اپلیکیشن ها به راحتی تنها با داشتن یک گوشی هوشمند و نصب سریع و آسان میتوانیم هرزمان و در هرجایی که هستیم و نیاز به وسیله ای داشتیم تنها با چند کلیک وسیله مورد نظر خود را پیدا کنیم. 


با وجود بودن چند اپلیکیشن آگهی، همچنان طراحی اپلیکیشن آگهی امری درآمدزا است. مخصوصا اگر ایده ای پشت این کار باشد. مثلا اپلیکیشن باما که فقط مخصوص خرید و فروش وسایل نقلیه است. در صورتی که در دیوار هم خودرو و دیگر وسایل نقلیه به فروش می‌رسد اما باما تنها به خرید و فروش این نوع وسیله می‌پردازد و خیلی هم معروف و پرکاربرد است. 


اگر می‌خواهید اقدام به ساخت اپلیکیشن شبیه دیوار یا باما کنید بهتر است ایده ای داشته باشید. برای پیدا کردن ایده می‌توانید به دنبال مشکلی بگردید! این یکی از راه های یافتن ایده است. مثلا اپلیکیشن های معروف را به دقت بررسی کنید و اگر مشکل یا کمبودی در آن دیدید شما اقدام به نسخه کامل تری از آن اپلیکیشن کنید. در نظر گرفتن نیازهای مخاظبان، راحتی کار و به روز بودن می‌تواند کمک بسیاری به شما برای طراحی اپلیکیشن کند.


اگر نیاز به کمک یا راهنمایی دارید میتوانید از م افراد باتجربه در این راه استفاده کنید. یکی از مسائل مهم در طراحی اپلیکیشن، هزینه طراحی اپ است. هزینه طراحی اپلیکیشن در شرکت های مختلف بسیار متغیر است و مقدار ثابتی ندارد. ولی میتوان گفت شرکت هایی که مبالغ بسیار پایین برای طراحی اپلیکیشن اعلام میکنند به احتمال زیاد از اپ سازها استفاده میکنند. اپ سازها معایب بسیار زیادی دارند. از جمله اینکه محدودیت بسیار کمی دارند، قابلیت های زیادی ندارند، از امنیت خوبی برخوردار نیستند و بعد از مدتی از کار میوفتند زیرا کدنویسی نشده اند و قابل توسعه نیستند.


چون قطعا طراحی بیشتر اپلیکیشن ها مبالغ بالای ۳۰-۴۰ میلیون است و کسی که کمتر از اینها را میگیرد باید به آن شخص یا شرکت شک کرد. قطعا هر ارزانی بی علت نیست. برای انتخاب شرکت طراحی اپ، به نمونه و سابقه شرکت توجه کنید، میتوانید نظرات مشتریان سابق را در این زمینه جویا شوید، قیمت طراحی اپلیکیشن، قابل توسعه بودن، پشتیبانی پس از فروش، استفاده از تکنولوژی بروز از آیتم های مهمی است که باید به آن توجه کرد. 

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید

طراحی اپلیکیشن شبیه دیجی کالا فرصتی خوب برای کسب درامد

طراحی اپلیکیشن بیمه

شروع ساخت اپلیکیشن

اپلیکیشن آگهی چیست؟

اپلیکیشن ,طراحی ,ها ,های ,شرکت ,استفاده ,اپلیکیشن ها ,این اپلیکیشن ,طراحی اپلیکیشن ,به آن ,اپلیکیشن آگهی ,برای طراحی اپلیکیشن

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


مطالب اینترنتی IRMMD | Download Soft APP عمومي کنگره60،نمایندگی شهر قدس اخبار جامع تخصصی تکنولوژی و موبایل های هوشمند پایان نامه جدید Thomas's receptions Rudy's blog Nancy's page ثبت شرکت ، ثبت برند 09129401482 ثبت شرکت مهرآوید